Copa do Brasil: Palmeiras Sao Paulo - Red Bull Bragantino 1-0 (1-0)

5 listopada na Allianz Parque w São Paulo odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Palmeiras a Atletico Bragantino. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Palmeiras 1-0, który wywalczył awans.

Brazylia - Copa do Brasil
2020-11-05 23:00 | Stadion: Allianz Parque | Arbiter: Vinicius Gonçalves Dias Araujo
Palmeiras Sao Paulo
Red Bull Bragantino
1
0
Gabriel Veron 30'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Palmeiras.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 19. minucie w drużynie Palmeiras doszło do zmiany. Gabriel Veron wszedł za Wesleya.

Trzeba było trochę poczekać, aby Gabriel Veron wywołał eksplozję radości wśród kibiców Palmeiras, strzelając gola w 30. minucie meczu. Bramka padła po podaniu Matíasa Viñy.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Palmeiras.

W 59. minucie Artur został zastąpiony przez Thonnego Andersona. W tej samej minucie w drużynie Atletico Bragantino doszło do zmiany. Luan Candido wszedł za Edimara Fragę.

W 62. minucie żółtą kartkę obejrzał Luan Candido z zespołu gości. Luan Candido z Atletico Bragantino na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 62. minucie. Między 67. a 83. minutą, boisko opuścili piłkarze Palmeiras: Luiz Adriano, Raphael Veiga, Felipe Melo, Matías Viña, na ich miejsce weszli: Willian, Ramires, Danilo, Gustavo Scarpa. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jana Hurtady, Moraty zajęli: Ligger, Tomás Cuello.

Leonardo Rech Ortiz
83′ Matías Nicolás Viña Susperreguy
Edimar Curitiba Fraga59′
83′ Felipe Melo de Carvalho
Lucas Evangelista Santana de Oliveira
Ronielson da Silva Barbosa
Cláudio Luiz Rodrigues Parise Leonel
19′ Wesley Ribeiro Silva
Ricardo Ryller Ribeiro Lino Silva
José Rafael Vivian
Artur Victor Guimarães59′
67′ Raphael Cavalcante Veiga
Jan Carlos Hurtado Anchico68′
67′ . Luiz Adriano
Uillian Correia Granemann
83′ Danilo dos Santos de Oliveira
Tomás Esteban Cuello73′
83′ Gustavo Henrique Furtado Scarpa
Thonny Anderson da Silva Carvalho59′
67′ . Ramires
Luis Phelipe de Souza Figueiredo
19′  30′ Gabriel Veron Fonseca de Souza
Chrigor Flores Moraes
67′ Willian Gomes de Siqueira
Ytalo José Oliveira dos Santos
Gabriel Silva Vieira

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników Palmeiras żadną kartką, natomiast piłkarzom gości przyznał jedną żółtą oraz jedną czerwoną.

Drużyna Palmeiras wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech graczy.