Copa do Brasil: Palmas FR - Paraná Clube 0-2 (0-1)

6 lutego na Estádio Municipal Nílton Santos odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Palmas FR a Parany Clube. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Parany Clube 2-0, który wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 2,162 widzów.

6 lutego na Estádio Municipal Nílton Santos odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Palmas FR  a Parany Clube. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Parany Clube 2-0, który wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 2,162 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Parany Clube zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Palmas FR była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 26. minucie Andrey został zmieniony przez Raphaela Alemão.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Bruno z Parany Clube. Była to 31. minuta spotkania.

Wysiłki podejmowane przez zespół Parany Clube w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 32. minucie Thiago Alves dał prowadzenie swojej jedenastce.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Parany Clube.

W 46. minucie Accioli został zmieniony przez Brunona, a za Thiaga Barrę wszedł na boisko Luiz Felipe, co miało wzmocnić zespół Palmas FR. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Brunona na Paulinha. Niedługo później trener Parany Clube postanowił wzmocnić linię napadu i w 66. minucie zastąpił zmęczonego Róbsona Carlosa. Na boisko wszedł Gustavo Mosquito, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Parany Clube w 69. minucie spotkania, gdy Thiago Alves zdobył drugą bramkę. W 74. minucie w drużynie Palmas FR doszło do zmiany. João Victor wszedł za Elenilsona.

Na kwadrans przed zakończeniem meczu arbiter pokazał kartkę João Victorowi z zespołu gospodarzy. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.