Copa do Brasil: Luverdense EC - Fluminense Rio de Janeiro 0-0

4 kwietnia w Lucas do Rio Verde odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Luverdense i Fluminense. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Copa do Brasil
2019-04-04 00:15 | Stadion: Estádio Municipal Passo Das Emas | Widzów: 2367 | Arbiter: Caio Max Augusto Vieira
Luverdense EC
Fluminense Rio de Janeiro
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Fluminense: Matheusowi Ferrazowi w 14. i Ninowi w 42. minucie.

W 57. minucie kartkę dostał Bruno Silva, piłkarz Fluminense. W 58. minucie za Fabia Kauego wszedł Júnior Lemos.

Od 59. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Między 65. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Fluminense: Ezequiel, Yony González, Ganso, na ich miejsce weszli: Dodi, João Pedro, Daniel. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Lorrana, Wilsona Júniora zajęli: Lineker, Abu.

Ezequiel Jacinto de Biasi65′
90′ Moisés Francisco Dallazen
Matheus Ferraz Pereira14′
Lucas Gama Moreira
Gilberto
59′ Helder Gomes Maciel
Marcílio Florêncio Mota Filho42′
Jerffeson de Kassio Wanderley Santos
Caio Henrique Oliveira Silva62′
72′ Lorran Rosendo Rangel Soares
Paulo Henrique Chagas de Lima86′
Lucas Braga Ribeiro
Bruno César Pereira da Silva57′
82′ Wilson dos Santos Vieira Júnior
Luciano da Rocha Neves
Igor Leandro Goularte do Nascimento
Yony Alexander González Copete80′
58′ Fabio Kaue Pires
Wesley Frazan Bernardo
58′ Jose Eustaquio Alves Lemos Filho
Marlon Rodrigues Xavier
Samuel de Carvalho Almeida
Caio Vinícius da Conceição
82′ Dionathan Goulart de Moura
Douglas Moreira Fagundes65′
72′ Lineker Jonathan Julião