Copa do Brasil: Galvez EC - Vila Nova FC 0-1 (0-0)

13 lutego na Arena da Floresta w Rio Branco odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Galvez EC a Vila Nova FC. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Vila Nova FC 1-0, który wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 860 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-13 01:30 | Stadion: Arena da Floresta | Widzów: 860 | Arbiter: Adriano Barros Carneiro
Galvez EC
Vila Nova FC
0
1
Adalberto 57'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Galvez EC: Paulowi Oliveirze w 28. i Alcionemu w 30. minucie.

Paulo Oliveira z Galvez EC w 53. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 28. minucie. W 55. minucie Tiaguinho Santos został zmieniony przez Alfreda.

W 56. minucie w zespole Galvez EC doszło do zmiany. Jo Mendes wszedł za Daniego.

Jedyną bramkę meczu zdobył Adalberto dla drużyny Vila Nova FC. Bramka padła w tej samej minucie. W 69. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę Brunonowi z zespołu Vila Nova FC.

Po chwili trener Galvez EC postanowił wzmocnić linię pomocy i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Joela. Na boisko wszedł Antonio Hayllan, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na osiem minut przed zakończeniem starcia w drużynie Vila Nova FC doszło do zmiany. Dimba wszedł za Lucasa Silvę. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartką został ukarany Antonio Hayllan, piłkarz Galvez EC.

Adalberto dos Santos Rodrigues  57′
28′ 53′ José Paulo de Oliveira
Bruno Gonçalves do Prado69′ 74′
55′ Tiago Oliveira Santos
Marcos Antônio Guimarães Filho
Thomas Ben Hur Sena Rojo Vega
Danrlei Rosa dos Santos
75′ Joel Campelo Lima
Crystian Souza Carvalho
56′ Daniego de Matos Silva
Nataliel Costa da Silva
30′ Alcione Marcelino Dos Santos
Mário Henrique Gomes de Moura
55′ Alfredo de Novais Araujo
Lucas Gonçalves de Souza
56′ Joardeson Mendes de Oliveira
Marcos Vinicius Gomes de Lima82′
75′ 90′ Antonio Hayllan Santana

Wesley Silva Dantas

Erick Geraldo de Alencar Barrosa

João Manoel Farias Silva

Felipe Ferreira Evangelista

Arbiter pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom Galvez EC, natomiast piłkarzom Vila Nova FC przyznał jedną żółtą.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.