Reklama

Reklama

Copa do Brasil: EF Aquidauanense - ABC FC 0-1 (0-0)

6 lutego na Estádio da Noroeste w Aquidauanej odbył się mecz rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Aquidauanense a ABC FC. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem ABC FC 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 2,480 widzów.

6 lutego na Estádio da Noroeste w Aquidauanej odbył się mecz rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Aquidauanense  a ABC FC. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem ABC FC 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 2,480 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie sędzia ukarał kartką João Paula, piłkarza ABC FC.

W 26. minucie Mauro Viana zastąpił Gilsona. W 36. minucie w zespole ABC FC doszło do zmiany. Igor Leandro wszedł za Wallysona. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry kartkę obejrzał Cedric z ABC FC.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 46. minucie João Paulo został zmieniony przez Núbia Flávia, co miało wzmocnić jedenastkę ABC FC. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Alissona na Brunona Morais w 55. minucie oraz Otacília Netę na Evertona w tej samej minucie. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Vinicius Leandro z zespołu gości. Była to 68. minuta spotkania.

Reklama

Jedyną bramkę meczu zdobył Igor Leandro dla jedenastki ABC FC. Bramka padła w tej samej minucie. Na siedem minut przed zakończeniem starcia w drużynie ABC FC doszło do zmiany. Wenderson wszedł za Berguinha.

Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom ABC FC pokazał trzy żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL