Copa do Brasil: EC Águia Negra - Sampaio Corrêa FC 2-1 (1-0)

13 lutego na Estádio Iliê Vidal w Rio Brilhante odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Agui Negra a Sampaio Correa. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Agui Negra 2-1, który wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 1,875 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-13 01:30 | Stadion: Estádio Iliê Vidal | Widzów: 1875 | Arbiter: Wasley do Couto Leon
Gustavinho 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy Agui Negra nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 18. minucie Nininho dał prowadzenie swojej jedenastce.

Od 22. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy i dwie drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Agui Negra.

W 51. minucie Ricardo Capanema został zmieniony przez Gustavinha. W 74. minucie kartkę dostał Jolder, piłkarz gospodarzy.

W 83. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Sampaio Correa Paulo Sérgio. Na sześć minut przed zakończeniem meczu w zespole Sampaio Correa doszło do zmiany. Marcão wszedł za Joãozinha.

W 88. minucie kartkę otrzymał Paulo Sérgio z Sampaio Correa.

Zawodnicy gości odpowiedzieli strzeleniem gola. W piątej minucie doliczonego czasu starcia bramkę kontaktową zdobył Gustavinho.

Jedenastce Sampaio Correa zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny Agui Negra.

Kellyton Rodrigo de Oliveira41′
74′ Jolder de Paula Seixas
Paulo Sérgio Marques Corrêa 83′ (samob.) 88′
Felipe Fernando dos Santos Virgulino
João Victor Nascimento dos Santos
Jorge Antonio Climaco da Silva
Lucas Tancler Ambiel22′
80′ Valdeci da Silva Santos
Ricardo da Silva Guerra51′
36′ Jonatan Damasceno Santos
Everton Macedo Dias
73′ Salomão Luciano Nazaré
Eloir Silva Moreira
24′ Wesley Sena Boiago
Francisco Roney Vidal da Silva63′
 18′ Erick Romao dos Santos Vidal
Luan Ferreira dos Santos
45′ 70′ Leomir Silva Teles
Henrique Freitas Alves
73′ Adriano Luiz de Paiva Mariano
Benony Ribeiro Neto63′
Wesley Fernandes Costa
Ramon Gabriel Santos do Nascimento
Pedro Henrique Isidoro
Gustavo Ramos Vasconcelos de Oliveira51′  90′
70′ Cleiton Barbosa Ferreira
Matheus Steinmetz Weissheimer
Tacio da Silva Duarte

80′ Jonathan Antenor de Moura Almeida

Erick Petrick Pereira Dias

Arbiter pokazał cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Sampaio Correa przyznał trzy.