Copa do Brasil: Clube de Regatas Brasil - EC Juventude 1-0 (1-0)

23 września na Estádio Rei Pelé w Maceió odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Clube de Regatas a Juventude. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Clube de Regatas 1-0. Ponieważ w pierwszym meczu zwyciężył zespół Juventude' 2-0, więc to on wywalczył awans.

Copa do Brasil
2020-09-23 00:00 | Stadion: Estádio Rei Pelé | Arbiter: Felipe Fernandes de Lima
Clube de Regatas Brasil
EC Juventude
1
0
Léo Gamalho 33'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań drużyna Clube de Regatas wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie kartkę dostał Renato Cajá, piłkarz Juventude.

W 18. minucie Magno Cruz zastąpił Dudu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Clube de Regatas w 33. minucie spotkania, gdy Léo Gamalho zdobył z karnego pierwszą bramkę. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

W 39. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Léo Gamalha z Clube de Regatas, a w 41. minucie Igora Inocêncio z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Clube de Regatas.

Od 46 minuty boisko opuścili piłkarze Juventude: Marciel, Renato Cajá, Capixaba, Dalberto, Eltinho, na ich miejsce weszli: Wagner, Breno, Rafael Silva, Gabriel Bispo, Helder Santos. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jatoby, Luidy'ego, Diego Torresa zajęli: Felipe Menezes, Bill, Darli. W 75. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dudu z Clube de Regatas, a w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu Wellingtona z drużyny przeciwnej.

Igor Inocêncio de Oliveira41′
76′ Carlos Eduardo Bacila Jatobá
Marciel Silva da Silva46′
18′ Magno Damasceno Santos da Cruz
Gustavo Costa da Silva Machado
Claudinei Junio De Souza
João Paulo da Silva
80′ Diego Fabián Torres
Renato Adriano Jacó Morais13′ 46′
 33′ (k.) 39′ Leonardo Gamalho de Souza
Dalberto Luan Belo84′
76′ Luidy Viegas
Luis Ricardo Silva Umbelino
76′ Felipe Menezes
Gabriel Bispo dos Santos84′
18′ 75′ Luiz Eduardo da Silva dos Santos
. Wagner46′
80′ Darlisson Mateus dos Santos
Rafael Aparecido da Silva74′
Adson Igor Marinho de Lima
Breno Henrique Vasconcelos Lopes46′
76′ Fabricio Rodrigues da Silva Ferreira

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia w pierwszej połowie pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gości, a w drugiej jedną. Piłkarze Clube de Regatas dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka gospodarzy wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół Juventude w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.