Copa do Brasil: Brusque FC - SC do Recife 2-1 (1-1)

12 lutego na Estádio Augusto Bauer odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Brusque a Sport Recife. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Brusque 2-1, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 3,213 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-12 23:15 | Stadion: Estádio Augusto Bauer | Widzów: 3213 | Arbiter: Douglas Marques das Flores
L. Barcia 36'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Brusque nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 24. minucie bramkę zdobył Edu.

Zawodnicy gości odpowiedzieli strzeleniem gola. W 36. minucie Leandro Barcia wyrównał wynik meczu.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Gustavo z Brusque. Była to 37. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 58. minucie za Gustava wszedł Emerson Martins. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia pokazał kartkę Lucasowi Mugniemu, piłkarzowi gości.

W 67. minucie w zespole Brusque doszło do zmiany. Dandan wszedł za Aleksa Sandro. Chwilę później trener Sport Recife postanowił wzmocnić linię pomocy i w 70. minucie zastąpił zmęczonego João. Na boisko wszedł Ronaldo, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Brusque przyniosły efekt bramkowy. Na osiem minut przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Ianson.

W 87. minucie w jedenastce Brusque doszło do zmiany. Ruan wszedł za Edu. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-1.

Luan Polli Gomes
 82′ Ianson Acosta Soares
Sander Henrique Bortolotto
37′ 58′ Gustavo Henrique Oliveira Fonseca
Lucas Andrés Mugni65′
67′ Alex Sandro de Oliveira
João Igor Oliveira de Santana70′
Luiz Carlos Marques Lima
Marcos Vinícius Sousa Natividade
Marco Antônio Militão Júnior
Leandro Barcia Montero  36′ 70′
 24′ 87′ Eduardo Nascimento da Silva Júnior
Ewerton Diógenes Da Silva
58′ Emerson Martins da Silva
Ronaldo Henrique Ferreira da Silva70′
Ronan Nunes Freitas da Cruz
Ewandro Felipe de Lima Costa70′
87′ Ruan Luiz Santos da Costa
Elton Rodrigues Brandao76′
67′ Daniel Lopes de Andrade