Copa do Brasil: Brasiliense FC Taguatinga - Paysandu SC 1-1 (0-1)

6 lutego na Estádio Zequinha Roriz w Luziânii odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Brasiliense FC a Paysandu. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Paysandu 1-1, który wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 344 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-06 23:15 | Stadion: Estádio Zequinha Roriz | Widzów: 344 | Arbiter: Pathrice Wallace Correa Maia
Brasiliense FC Taguatinga
Paysandu SC
1
1
Marcos Aurélio 53'
Perema 4'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Paysandu wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Paysandu nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W pierwszych minutach meczu bramkę zdobył Perema.

Między szóstą a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Brasiliense FC i dwie drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Paysandu.

Na drugą połowę drużyna Brasiliense FC wyszła w zmienionym składzie, za Zé Love'a wszedł Romario. W 53. minucie Marcos Aurélio wyrównał wynik meczu z karnego.

W 57. minucie Caique zastąpił Tony'ego. W 61. minucie w drużynie Paysandu doszło do zmiany. Deivid wszedł za Uilliama. Po chwili trener Brasiliense FC postanowił wzmocnić linię napadu i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Neta Baiana. Na boisko wszedł Manoel, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy sędzia przyznał żółtą kartkę Zé Love'owi z Brasiliense FC. W 73. minucie Alex Maranhão został zmieniony przez PHa, co miało wzmocnić zespół Paysandu. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Davida Peninhę na Lorrana w 85. minucie. W 87. minucie czerwone kartki dostali: Zé Love (po drugiej żółtej) z Brasiliense FC i Anderson Uchoa z Paysandu.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Bruno Bairros Collaço
35′ Rafael Ferreira Donato
Micael Jordane Modinger
Alex Miranda dos Santos
Auricelio Soares dos Santos  4′
 53′ (k.) Marcos Aurélio de Oliveira Lima
Caique Aredes de Oliveira28′ 57′
Aldo Rodrigues de Souza
Alexsandro Carvalho Lopes73′
19′ Kerlisson Rodrigues Serafim de Sousa
Sergio Paulo Nascimento Filho
Romário Vieira da Silva
Anderson Uchôa dos Santos87′
72′ 90′ 46′ José Eduardo Bischofe de Almeida
Uilliam Barros Pereira6′ 61′
27′ 71′ Euvaldo Jose de Aguiar Neto
Nicolás Godinho Johann
85′ David Lustosa de Oliveira
Elielton Batista dos Anjos
46′ Francisco Romario da Silva Lima
Deivid Anacleto de Souza61′
85′ Lorran David Ferreira Costa

71′ Manoel Cristiano Ribeiro Lemes

Przewaga drużyny Brasiliense FC w posiadaniu piłki była ogromna (63 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

Drużyna Paysandu zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter starał się panować nad sytuacją i chętnie wyciągał kolorowe kartoniki, niestety nawet to nie ochłodziło rozgrzanych głów piłkarzy. Sędzia pokazał cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom Brasiliense FC, a piłkarzom Paysandu przyznał dwie żółte i jedną czerwoną.