Reklama

Reklama

Copa do Brasil: Bragantino Clube do Pará - Vila Nova FC 2-1 (1-1)

20 kwietnia na Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w Belém odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Bragantino Clube do Pará a Vila Nova FC. Mecz zakończył się zwycięstwem Bragantino Clube do Pará 2-1. Ponieważ w pierwszym starciu zwyciężyła drużyna Vila Nova FC 2-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 6 905 widzów.

20 kwietnia na Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença w Belém odbyło się spotkanie  rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Bragantino Clube do Pará  a Vila Nova FC. Mecz zakończył się zwycięstwem Bragantino Clube do Pará 2-1. Ponieważ w pierwszym starciu zwyciężyła drużyna Vila Nova FC 2-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 6 905 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Vila Nova FC.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu drużyna Vila Nova FC trafiła do bramki rywala. Tuż po gwizdku sędziego na listę strzelców wpisał się Facundo Boné.

Między 19. a 33. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Vila Nova FC i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół Bragantino Clube do Pará wyrównał wynik meczu. W 40. minucie gola wyrównującego strzelił Marcos Goiano. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego trzecie trafienie w sezonie.

Reklama

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Bragantino Clube do Pará: Kaique'owi w 42. i Fidelisowi w 45. minucie. W drugiej minucie doliczonego czasu Rafael Silva został zmieniony przez Brunona Motę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 46. minucie Joseph został zmieniony przez Dennera, co miało wzmocnić drużynę Vila Nova FC. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Lucasa na Maura. Między 50. a 64. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Vila Nova FC i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Vila Nova FC postanowił zagrać agresywniej. W 73. minucie zmienił pomocnika Facunda Bonégo i na pole gry wprowadził napastnika Juninha. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 76. minucie w zespole Bragantino Clube do Pará doszło do zmiany. Toniel wszedł za Wilkera.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Bragantino Clube do Pará w 78. minucie spotkania, gdy Paulo de Tárcio zdobył drugą bramkę. Na 10 minut przed zakończeniem meczu w drużynie Bragantino Clube do Pará doszło do zmiany. Pecel wszedł za Fidelisa.

Od 81. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Vila Nova FC. W drugiej minucie doliczonego czasu gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Paulo de Tárcio osłabiając tym samym zespół Bragantino Clube do Pará. Minutę później sędzia pokazał żółtą kartkę Felipe Rodriguesowi, zawodnikowi Vila Nova FC.

W tej samej minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Pecel osłabiając tym samym drużynę Bragantino Clube do Pará. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-1.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Vila Nova FC w pierwszej połowie, a w drugiej sześć. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie trzy żółte kartki, natomiast w drugiej jedną żółtą oraz dwie czerwone.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL