Copa do Brasil: Barbalha FC - Operário Ferroviário EC 0-3 (0-1)

5 lutego na Estádio Antônio Lírio Callou w Barbalhi odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Berbalhi a Operario Ferroviaro. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Operario Ferroviaro 3-0, który wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 740 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-05 19:30 | Stadion: Estádio Antônio Lírio Callou | Widzów: 740 | Arbiter: Jose Wellington Bandeira
H. Bustamante 71'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 11. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Héctora Bustamante'a z Operario Ferroviaro, a w 16. minucie Clemente z drużyny przeciwnej.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Bonfim wywołał eksplozję radości wśród kibiców Operario Ferroviaro, strzelając gola w 20. minucie meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Operario Ferroviaro.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Operario Ferroviaro w 49. minucie spotkania, gdy Jefinho zdobył drugą bramkę. W 54. minucie Denis został zmieniony przez Rodrigão.

W tej samej minucie Tiago został zmieniony przez Assisinha, a za Leone wszedł na boisko Carioca, co miało wzmocnić zespół Berbalhi. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Juana Camposa na Douglão.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Operario Ferroviaro w 71. minucie spotkania, gdy Héctor Bustamante strzelił trzeciego gola. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Régis Potiguar z zespołu gości. Była to 90. minuta spotkania.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-3.

André Luiz Horocoski
16′ Diego Clemente dos Santos
Sávio Alves Marchiote
Johnnatan Alysson Frazão Gomes
Juan Sebastian Campos Sosa63′
Walter Alan Nogueira da Silva
Rafael de Jesus Bonfim  20′
60′ Leone Barros Costa Junior
Jardel Lauermann
Elry Enio Bezerra da Silva
Danilo Santos Silva
54′ Francisco Tiago da Silva Santos
Tomas Almino Bastos Silva86′
54′ Denis Pereira de Sousa
Cristhian Javier Aguada Jacquet
60′ Leandro dos Santos Soares
Thiago Maier dos Santos
54′ Francisco de Assis Mota Sobrinho
Lucas Rulian Lamoglia
54′ Wellington Rodrigo Diniz Miranda