Copa do Brasil: Barbalha FC - Operário Ferroviário EC 0-3 (0-1)

5 lutego na Estádio Antônio Lírio Callou w Barbalhi odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Berbalhi a Operario Ferroviaro. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Operario Ferroviaro 3-0, który wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 740 widzów.

5 lutego na Estádio Antônio Lírio Callou w Barbalhi odbyło się starcie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Berbalhi  a Operario Ferroviaro. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Operario Ferroviaro 3-0, który wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 740 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 11. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Héctora Bustamante'a z Operario Ferroviaro, a w 16. minucie Clemente z drużyny przeciwnej.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Bonfim wywołał eksplozję radości wśród kibiców Operario Ferroviaro, strzelając gola w 20. minucie meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Operario Ferroviaro.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Operario Ferroviaro w 49. minucie spotkania, gdy Jefinho zdobył drugą bramkę. W 54. minucie Denis został zmieniony przez Rodrigão.

W tej samej minucie Tiago został zmieniony przez Assisinha, a za Leone wszedł na boisko Carioca, co miało wzmocnić zespół Berbalhi. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Juana Camposa na Douglão.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Operario Ferroviaro w 71. minucie spotkania, gdy Héctor Bustamante strzelił trzeciego gola. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Régis Potiguar z zespołu gości. Była to 90. minuta spotkania.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-3.

Zawodnicy Berbalhi dostali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.