Reklama

Reklama

Copa do Brasil: Associação Ferroviária de Esportes - Avai FC Florianópolis 2-0 (0-0)

13 lutego na Estádio Municipal Dr. Adhemar de Barros w Araraquarze odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Ferroviarii de Esportes a Avai Florianópolis. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Ferroviarii de Esportes 2-0, który wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 1,398 widzów.

13 lutego na Estádio Municipal Dr. Adhemar de Barros w Araraquarze odbył się pojedynek rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Ferroviarii de Esportes  a Avai Florianópolis. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Ferroviarii de Esportes 2-0, który wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 1,398 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W 10. minucie w drużynie Ferroviarii de Esportes doszło do zmiany. Elton wszedł za Carlão.

W 38. minucie Arnaldo został zmieniony przez Lourença. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną kartkę w meczu dostał Jonathan z jedenastki gości. Była to 49. minuta starcia. W 53. minucie w drużynie Ferroviarii de Esportes doszło do zmiany. Patrick Brey wszedł za Eullera.

Reklama

Trener Ferroviarii de Esportes postanowił zagrać agresywniej. W 64. minucie zmienił pomocnika Felipe Ferreirę i na pole gry wprowadził napastnika Leo Artura. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Nie mylił się, jego jedenastka zdołała strzelić gola i wygrać spotkanie.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Ferroviarii de Esportes w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 66. minucie bramkę zdobył Henan.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Avai Florianópolis doszło do zmiany. Vinícius Jaú wszedł za Zé Marcos.

Zespół Avai Florianópolis ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W tej samej minucie wynik ustalił Hygor.

W 82. minucie w jedenastce Avai Florianópolis doszło do zmiany. Alemão wszedł za Valdívię. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Avai Florianópolis przyznał jedną żółtą.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL