Copa do Brasil: Alagoinhas Atlético Clube - Botafogo FC (João Pessoa) 0-0

13 lutego na Estádio Antônio de Figueiredo Carneiro odbyło się spotkanie rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Alagoinhasu Atlético Clube a Botafogo FC. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Botafogo FC 0-0, który wywalczyło awans. Pojedynek obejrzało 5,417 widzów.

Copa do Brasil
2020-02-13 00:30 | Stadion: Estádio Antônio de Figueiredo Carneiro | Widzów: 5417 | Arbiter: Tiago Nascimento dos Santos
Alagoinhas Atlético Clube
Botafogo FC (João Pessoa)
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania w zespole Alagoinhasu Atlético Clube doszło do zmiany. Eduardo wszedł za Emersona.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Botafogo FC: Mariowi w 20. minucie i Lohanowi w pierwszej minucie doliczonego czasu. W piątej minucie doliczonego czasu Kelvin został zmieniony przez Dica. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 59. a 71. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. Trener Alagoinhasu Atlético Clube postanowił zagrać agresywniej. W 71. minucie zmienił pomocnika Victora Leandro i na pole gry wprowadził napastnika Jacsona. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Między 85. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Botafogo FC i jedną drużynie przeciwnej. W 85. minucie w jedenastce Alagoinhasu Atlético Clube doszło do zmiany. Jhonatha wszedł za Dedeca.

Leonardo da Silva Moura
6′ Emerson Feliciano de Barros Freitas
Luís Gustavo Francisco Camilo59′
71′ Paulo Roberto Santos de Souza
Mário Sergio Valerio20′
85′ Emílio Santos Souza
Frederico Burgel Xavier
85′ André da Silva Carneiro
Rodrigo Andrade da Silva85′
67′ Willian Kaefer
Cícero José da Silva Júnior
Carlos Alberto Rogger Dias
Rogério Antônio Siqueira dos Santos88′
71′ Victor Leandro Silva Miranda
Rhuan dos Santos Nascimento
6′ Eduardo José da Rosa Milhomem
Cássio Gabriel Vilela Ferreira
71′ Jacson da Paixão Nepunoceno
Acrizio Militão de Castro45′
85′ Jhonatha de Campos Seraphim
Mário Sérgio Pereira Júnior67′
Naian Sousa Silva

Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Botafogo FC przyznał pięć.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany.