Chapecoense AF - Ceará SC 0-0. Liga brazylijska - 3. kolejka Serie A

W pojedynku 3. kolejki brazylijskiej Serie A, który rozegrany został 14 czerwca, zespół Chapecoense zremisował z Cearą S.C. 0-0. Mecz odbył się na Arena Condá w Chapecó.

3. kolejka Brazylia - Serie A
2021-06-14 01:30 | Stadion: Arena Condá | Arbiter: Vinicius Gonçalves Dias Araujo
Chapecoense AF
Ceará SC
0
0

Drużyna Chapecoense od początku meczu skupiła się na obronie własnej bramki. Przeciwnicy długo próbowali sforsować linię obrony. Niestety w 34. minucie meczu Tiepo bramkarz Chapecoense z powodu kontuzji musiał opuścić boisko. Trenerowi nie zostało nic innego, jak na jego miejsce między słupkami postawić João Paula - rezerwowego bramkarza jedenastki.

W 35. minucie Busanello został zmieniony przez Derlana. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Cleberowi z drużyny gości. Była to 39. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka Chapecoense rozpoczęła w zmienionym składzie, za Guedesa wszedł Ronei. Trener Ceary S.C. postanowił wzmocnić linię napadu i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Ricka. Na boisko wszedł Saulo Mineiro, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Między 69. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Ceary S.C.: Lima, Cleber, Willian, na ich miejsce weszli: Vina, Yony González, Pedro Naressi. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ravanellego, Anselma Ramona zajęli: Perotti, Bruno Silva. Od 73. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Ceará SC
34′ Giovanni Silva Tiepo
William Klaus
34′ Gabriel Dal Toé Busanello
Rick Jhonatan Lima Morais64′
46′ Vinicius Guedes
Willian Osmar de Oliveira Silva82′
69′ Ravanelli Ferreira dos Santos
Jorge de Moura Xavier
79′ Anselmo Ramon Alves Herculano
Cleber Bomfim de Jesus39′ 82′
34′ João Paulo Ribeiro Sovinski
Vinicius Réquia Machado
Tiago Coiser
André Luiz Ribeiro da Silva
Hiago Corrêa Silveira Cena
Marcos Ytalo Benicio da Silva
34′ 85′ Derlan de Oliveira Bento
Gabriel Santos Cordeiro Lacerda
Gianluca Piola Minozzo
Vinícius Goes Barbosa de Souza72′
Laércio Soldá
Pedro Henrique Naressi Machado82′
46′ Ronei Gebing
Marlon Adriano Prezotti
79′ 90′ Bruno da Silva Costa
Kelvyn Ramos da Fonseca
Kaio Nunes Ferreira
Charles Rigon Matos
69′ Pedro Henrique Perotti
Wendson dos Santos Lopes
Thiago Ribeiro Cardoso
Yony Alexander González Copete82′
Vinicius Xavier da Purificação Moutinho
Saulo Rodrigues da Silva64′

Przewaga drużyny Ceary S.C. w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Drużyna Chapecoense wymieniła pięciu zawodników. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.