Brasiliense FC Taguatinga - Gremio Porto Alegre 0-0. Copa do Brasil

10 czerwca na Estádio Elmo Serejo Farias w Taguatindze odbył się mecz rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami Brasiliense FC a Gremio. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Ponieważ w pierwszym spotkaniu także wygrała ta drużyna 2-0, więc to ona wywalczyła awans.

Brazylia - Copa do Brasil
2021-06-10 20:30 | Stadion: Estádio Elmo Serejo Farias | Arbiter: Wanderson Alves de Souza
Brasiliense FC Taguatinga
Gremio Porto Alegre
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Gremio.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Od 34. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę zespół Gremio rozpoczął w zmienionym składzie, za Leo Chú, Ricardinha weszli Ferreira, Diego Souza. W 57. minucie Lídio został zmieniony przez Tobinhę.

Między 60. a 76. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W 67. minucie Jean Pyerre został zmieniony przez Luiza Fernandę, co miało wzmocnić drużynę Gremio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Zé Lovego na Victora Rangela oraz Davida Peninhę na Carlosa Eduarda. Na kwadrans przed zakończeniem starcia czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Zotti z Brasiliense FC i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 76. minucie.

Między 77. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy Brasiliense FC: Julen, Lucas Ferreira, na ich miejsce weszli: Balotelli, Didira. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Lucasa Silvy, Jhonaty Robert zajęli: Maicon, Victor Bobsin.

Bruno Cortês Barbosa
45′ 57′ Lídio Ferreira Carmo Filho
Vanderson de Oliveira Campos
60′ Diogo Augusto Pereira Neto
Pedro Tonon Geromel45′
69′ 84′ Lucas Vinicius Ferreira da Silva
Walter Kannemann
Keynan Lopes Gomes Silva
Jean Pyerre Casagrande Silveira Correa67′
34′ Pedro Henrique Peixoto Silva
Thiago dos Santos
84′ Julen Sandy Rodrigues Ferreira
Lucas Silva Borges77′
76′ 76′ Jenner Zottele
Leonardo Alves Chú Franco46′
74′ 72′ José Eduardo Bischofe de Almeida
Jhonata Robert Alves da Silva87′
72′ David Lustosa de Oliveira
Marcio Rafael Rafinha
57′ Moisés Barros dos Santos
Victor Bobsin Pereira87′
84′ Cicero dos Santos
Fernando Henrique do Nascimento Pereira
72′ Carlos Eduardo Marques Carlini
Luiz Fernando Moraes dos Santos67′
84′ Wagner Pereira Marques
Maicon Thiago Pereira de Souza77′
Jorge Henrique de Souza
Guilherme da Silva Azevedo
Weverton Goncalves de Queiroz Miranda
Diego de Souza Andrade46′
72′ Victor Neves Rangel
Aldemir dos Santos Ferreira46′

Leonardo Augusto dos Santos Pereira

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Brasiliense FC w pierwszej połowie, a w drugiej cztery żółte oraz jedną czerwoną. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.