Atletico Bragantino - America FC 1-1 (0-0). Liga brazylijska - 36. kolejka Serie A

27 listopada na Estádio Nabi Abi Chedid w Bragançy Pauliście odbył się mecz 36. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami Atletico Bragantino i America FC. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 2 673 widzów.

36. kolejka Brazylia - Serie A
2021-11-27 23:30 | Stadion: Estádio Nabi Abi Chedid | Widzów: 2673 | Arbiter: Anderson Daronco
Red Bull Bragantino
América FC (Minas Gerais)
1
1
Artur 64'
Eduardo Bauermann 50'

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 36. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Maura Zarate'a z America FC, a w pierwszej minucie doliczonego czasu Praxedesa z drużyny przeciwnej.

Niedługo po przerwie zespół America FC trafił do bramki rywala. W 50. minucie Eduardo Bauermann dał prowadzenie swojej drużynie. Bramka padła po podaniu Ademira.

Trener Atletico Bragantino wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Emiliana Martíneza. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Tomás Cuello. To była dobra decyzja, ponieważ jego zespołowi udało się strzelić wyrównującego gola.

Jedenastka gospodarzy wyrównała wynik meczu. W 64. minucie bramkę wyrównującą zdobył Artur. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie. Asystę przy golu zanotował Praxedes.

W 65. minucie sędzia ukarał kartką Lucasa Kala, zawodnika gości. Chwilę później trener America FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 67. minucie na plac gry wszedł Fabrício, a murawę opuścił Mauro Zarate. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Léo Ortizowi z zespołu gospodarzy.

W 73. minucie za Praxedesa wszedł Alerrandro. W 76. minucie Felipe Azevedo został zmieniony przez Rodolfa, a za Alê'a wszedł na boisko Juninho Valoura, co miało wzmocnić jedenastkę America FC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Helinha na Gabriela Novaesa. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry sędzia pokazał kartkę Fabríciowi Brunonowi, piłkarzowi Atletico Bragantino.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-1.

Patric Cabral Lalau
90′ Fabrício Bruno Soares de Faria
Ricardo César Dantas da Silva
68′ Leonardo Rech Ortiz
Eduardo Gabriel dos Santos Bauermann  50′
Luan Candido de Almeida
Marlon Matheus Lopes do Nascimento
Jadsom Meemyas de Oliveira da Silva
Ademir da Silva Santos Junior
 64′ Artur Victor Guimarães
Adilson dos Anjos Oliveira
81′ Helio Junio Nunes de Castro
Felipe Azevedo dos Santos76′
58′ Tomás Esteban Cuello
Alexandre Egea76′
45′ 73′ Bruno Conceição Praxedes
José Ricardo Barbosa Ribeiro Drumond
58′ Emiliano Martínez Toranza
Geovane Nascimento Silva
Luciano Silva Santos
Paulo Roberto Valoura Junior76′
73′ Alerrandro Barra Mansa Realino de Souza
Carlos Alberto Gomes da Silva Filho
81′ Gabriel Novaes Fernandes
Yan Medeiros Sasse

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Atletico Bragantino, natomiast w drugiej dwie. Piłkarze gości dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.