América FC (Minas Gerais) - Cuiabá EC 0-0. Liga brazylijska - 4. kolejka Serie A

17 czerwca na Estádio Raimundo Sampaio w Belo Horizonte odbył się mecz 4. kolejki brazylijskiej Serie A pomiędzy drużynami America FC i Cuiaba. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

4. kolejka Brazylia - Serie A
2021-06-17 21:00 | Stadion: Estádio Raimundo Sampaio | Arbiter: Antonio Dib Moraes de Sousa
América FC (Minas Gerais)
Cuiabá EC
0
0

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 29. minucie za Juninha Valourę wszedł Sabino.

Drugą połowę drużyna Cuiaba rozpoczęła w zmienionym składzie, za Rafaela Eliasa, Rafaela Gavę weszli Elton, Uillian Correia. W 53. minucie arbiter pokazał kartkę Felipe Azevedowi, piłkarzowi America FC.

Trener America FC postanowił zagrać agresywniej. W 60. minucie zmienił pomocnika Felipe Azeveda i na pole gry wprowadził napastnika Brunona Nazárię. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Między 60. a 85. minutą, boisko opuścili piłkarze America FC: Rodolfo, João Paulo, Diego Ferreira, na ich miejsce weszli: Ribamar, Ramon, Gustavinho. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Claysona, Jonathana Cafú, Auremira zajęli: Danilo Gomes, Murilo Rangel, Osman. W 61. minucie sędzia pokazał kartkę Claysonowi z jedenastki gości.

Walter Leandro Capeloza Artune
85′ Diego Ferreira Matheus
João Lucas de Almeida Carvalho
Eduardo Gabriel dos Santos Bauermann
Marllon Gonçalves Jerônimo Borges
Anderson de Jesus Santos
Paulo Marcos de Jesus Ribeiro
85′ João Paulo Gomes da Costa
Uendel Pereira Gonçalves
Ademir da Silva Santos Junior
Auremir Evangelista dos Santos73′
Adilson dos Anjos Oliveira
Rafael Gustavo Meneghel Gava46′
53′ 60′ Felipe Azevedo dos Santos
João Pedro Vilardi Pinto
Alexandre Egea
Jonathan Renato Barbosa71′
29′ Paulo Roberto Valoura Junior
Rafael Elias da Silva46′
60′ Rodolfo José da Silva Bardella
Lucas Camilo Hernández Perdomo
29′ Mateus William Sabino Silva
Uillian Correia Granemann46′
85′ Ramon Rodrigo de Carvalho
Murilo Rangel Barbosa71′
85′ Gustavo César Mendonça Gravino
Osman de Menezes Venâncio Júnior73′
Geovane Nascimento Silva
Danilo Gomes Magalhães65′
60′ Bruno dos Santos Nazário
Elton Rodrigues Brandao46′
Carlos Alberto Gomes da Silva Filho

60′ Lucas Ribamar Lopes dos Santos Bibiano

Yan Medeiros Sasse

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy.