4 de Julho EC - Cuiabá EC 0-0 rzuty karne 5-4. Copa do Brasil

16 kwietnia na Estádio Municipal Lindolfo Monteiro w Teresinie odbył się mecz rozgrywek Copa do Brasil pomiędzy drużynami 4 de Julho EC a Cuiaba. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cuiaba, który wywalczyła awans wygrywając serię rzutów karnych 5-4.

Brazylia - Copa do Brasil
2021-04-16 00:00 | Stadion: Estádio Municipal Lindolfo Monteiro | Arbiter: Heber Roberto Lopes
4 de Julho EC
Cuiabá EC
0
0
PO DOGRYWCE, KARNE 5⁃4

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 11. minucie Elton został zastąpiony przez Josila.

W 46. minucie Jonathan Cafú został zmieniony przez Claysona, a za Auremira wszedł na boisko Camilo, co miało wzmocnić zespół Cuiaba . Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gilmara na Caia w 69. minucie oraz Etinha na Picę-Paua w tej samej minucie. Między 63. a 83. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom 4 de Julho EC i jedną drużynie przeciwnej.

Walter Leandro Capeloza Artune
69′ Gilmar Jesus Gomes
Rafael Gustavo Meneghel Gava
82′ Wanderson Ronha Ferreira Porto
Elvis Vieira Araújo
André Victor Silva Reis
Jonathan Renato Barbosa46′
69′ Weliton Sebastião dos Santos
Guilherme Nunes Rodrigues
63′ Eduardo dos Santos Souza
Elton Rodrigues Brandao11′
Mauro Gomes de Lima
João Carlos Heidemann
69′ Caio Cesar de Sampaio Caetano Lima
Uillian Correia Granemann
69′ Francisco Italo de Sousa Correia