Reklama

Reklama

Zwycięstwa Kauffmana i Washingtona. Hunter znokautował Kiladze

Występujący w wadze ciężkiej Travis Kauffman (32-2, 23 KO), Gerald Washington (19-2-1, 12 KO) i Michael Hunter (14-1, 9 KO) odnieśli zwycięstwa na gali w Lancaster w Kalifornii.

Kauffman pokonał decyzją sędziów dwa do remisu Scotta Alexandra (14-3-2, 8 KO). W pierwszej rundzie obaj zawodnicy byli liczeni. Po dziesięciu dwaj sędziowie punktowali 96-94 dla Kauffmana, a jeden remis 95-95.

Pewniejszą wygraną zanotował Washington, który na takim samym dystansie wypunktował Johna Wesleya Nofire'a (20-2, 16 KO). Punktowano 98-91 i dwukrotnie 97-92.

Hunter z kolei znokautował w piątej rundzie Iago Kiladze (26-3, 18 KO). Z Gruzinem rozprawił się więc nieco szybciej niż Adam Kownacki, który w styczniu zastopował go w szóstym starciu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy