Reklama

Reklama

Znany bokser zatrzymany?! Sprawa dotyczy czerpania korzyści z prostytucji

Dzisiaj policja zatrzymała dwie osoby, w sprawie dotyczącej czerpania korzyści majątkowych z prostytucji. Z nieoficjalnych informacji, podanych przez portal naszemiasto.pl wynika, że jednym z podejrzanych jest znany pięściarz wagi ciężkiej Marcin R., były mistrz Polski amatorów w kategorii superciężkiej.

- Zostały zatrzymane dwie osoby do sprawy, którą prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, a śledztwo dotyczy czerpania korzyści majątkowych z prostytucji - powiedziała w rozmowie z Interią prok. Tatiana Paszkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Pani prokurator nie chciała zdradzić, czym zajmują się zatrzymani. - Obu mężczyznom w wieku 25 i 39 lat już zostały postawione zarzuty, które następnie będą ogłoszone. O ich treści prokuratura nie może informować, natomiast niezależnie od treści zarzutów, prokuratura nie może potwierdzić tego typu informacji, czym podejrzani się trudnią - dodała prok. Paszkiewicz.

Reklama

Rzecznik prasowa prokuratury dodała, że w tej chwili wobec zatrzymanych trwają czynności prokuratorskie.

Próbowaliśmy dodzwonić się do samego zainteresowanego, numer telefonu R. jest dostępny, ale pięściarz nie podniósł telefonu. W styczniu przegrał przez nokaut z Carlosem Takamem na gali w Macau, a wcześniej nie poradził sobie z Krzysztofem Zimnochem i Andrzejem Wawrzykiem.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje