Reklama

Reklama

Zimnoch pokonał Mollo. "Może na razie powalczyć o jakieś paski od spodni"

Krzysztof Zimnoch wygrał w sobotę w Szczecinie z Mikiem Mollo, rewanżując się Amerykaninowi za porażkę sprzed roku.

Andrzej Kostyra, dziennikarz "Super Expressu" i komentator boksu, nie uważa jednak, by to zwycięstwo otworzyło przed Polakiem drogę do walk o najważniejsze tytuły.

"Na razie może powalczyć o jakieś "paski od spodni", bo to jest pierwszy znany przeciwnik, z którym wygrał, ale nie oszukujmy się, to też nie jest światowa ekstraklasa. Być może w kwietniu na gali w Legionowie dostanie lżejszego przeciwnika, a potem prawdopodobnie, nie można tego wykluczyć, na gali Polsat Boxing Night zmierzyłby się ze Szpilką i ta walka na pewno wzbudziłaby duże zainteresowanie" - powiedział Kostyra.

Reklama

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy