Reklama

Reklama

Zagrają na emocjach Gołoty

Jesse Reid, trener Lamona Brewstera, który 21 maja w Chicago zmierzy się z Andrzejem Gołotą o tytuł mistrza świata federacji WBO, jest przekonany, że wygra jego podopieczny.

"Gołota jest świetny fizycznie. Ma siłę i umiejętności, ale psychicznie zupełnie nie nadaje się na mistrza" - powiedział w "Fakcie" Reid.

Reklama

"Gołota jest trochę szalony, czegoś mu brakuje. Myślę, że nie jest całkowicie normalny. Bardzo łatwo go zdenerwować. Nie trzeba go mocno bić, można go pokonać mentalnie" - dodał.

To właśnie chce wykorzystać Brewster. "Będziemy go prowokować i grać mu na emocjach. Nie zdradzę szczegółów, ale jedno wiem na pewno - jeśli zrobimy to dobrze, Gołota nie da sobie rady. Będzie musiał walczyć o życie. I zostanie pobity, bo nie ma osobowości zwycięzcy" - stwierdził Reid.

Co czeka Brewstera po ewentualnej wygranej w z polskim bokserem? "Moim marzeniem jest walka z Witalijem Kliczką o unifikację tytułów. Albo z Hasimem Rahmanem. Wszystko jedno, Lamon nie boi się nikogo" - powiedział jego trener.

Dowiedz się więcej na temat: gołota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje