Reklama

Reklama

Zadowolony Tyson Fury: Waga leci w dół

Tyson Fury (25-0, 18 KO) już na początku grudnia trenował, ale teraz wyjechał na obóz, który ma go przygotować do powrotu na ring. Były mistrz świata wagi ciężkiej tryska optymizmem i dobrym humorem.

Przełom kwietnia i maja - to podobno realny termin występu "Króla Cyganów" między linami. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu angielski olbrzym trenuje pod okiem nowego szkoleniowca. To młody, ale podobno bardzo utalentowany Ben Davison.

"Za mną znakomity pierwszy tydzień obozu. Waga schodzi w dół, a ja jestem bardziej skupiony i zdeterminowany niż kiedykolwiek wcześniej. Wrócę pod koniec kwietnia bądź na początku maja" - napisał Fury na jednym z portali społecznościowych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy