Reklama

Reklama

Włodarczyk przed wielkimi gwiazdami boksu

Muhammad Ali, Roy Jones Junior, Evander Holyfield, Manny Pacquiao i Floyd Mayweather Junior. Co łączy tych byłych lub obecnych wielkich pięściarzy? To, że w głosowaniu na mistrza wszech czasów federacji WBC znajdują się za plecami Krzysztofa Włodarczyka.

W ankiecie zamieszczonej na stronie federacji znalazła się lista kandydatów do prestiżowego tytułu czempiona wszech czasów WBC. "Diablo" jest jedynym Polakiem w zestawieniu. Trzeba przyznać, że Włodarczyk znalazł się w elitarnym gronie, wśród prawdziwych legend pięściarstwa.

Reklama

Nie wiadomo, czy to efekt ogólnopolskiej mobilizacji kibiców "Diablo", czy też efekt uznania, jakim cieszy się w środowisku pięściarskim, ale na ten moment w głosowaniu Włodarczyk zajmuje miejsce na podium! Mistrz wagi junior ciężkiej jest trzeci, wyprzedzają go jedynie Witalij Kliczko i Mike Tyson.

Za plecami Polaka znajdują się natomiast takie sławy jak Muhammad Ali,  Roy Jones Junior, Evander Holyfield, Manny Pacquiao, Oscar De La Hoya, Lennox Lewis, Joe Frazier czy Floyd Mayweather Junior!

Aby oddać głos wystarczy kliknąć ten link: Wybierz mistrza wszech czasów federacji WBC!

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Włodarczyk | Mike Tyson | Witalij Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje