Reklama

Reklama

Władymir Kliczko waży 113 kg przed walką z Thompsonem

​Mistrz świata federacji IBF, WBO, WBA Super oraz IBO, Władymir Kliczko (57-3, 50 KO) okazał się nieco cięższy od pretendenta Tony'ego Thompsona (36-2, 24 KO) przed sobotnią galą boksu zawodowego w szwajcarskim Bernie.

Młodszy z braci Kliczków wniósł na wagę 113 kg.

"Dr Żelazna Pięść" jeszcze nigdy nie ważył aż tyle. Z kolei 40-letni Amerykanin zanotował 111 kg - najmniej od pięciu lat.

W lipcu 2008 roku Kliczko i Thompson zmierzyli się po raz pierwszy. W Hamburgu lepszy okazał się wówczas Ukrainiec, który wygrał przez nokaut w jedenastej odsłonie.

Od tego czasu "The Tiger" pokonał pięciu kolejnych rywali - wszystkich przed czasem, z kolei Władymir walczył sześć razy i tylko Davidowi Haye'owi pozwolił przetrwać dystans dwunastu rund.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama