Reklama

Reklama

Wilder skrzyżuje rękawice ze Stiverne'em 17 stycznia?

Choć to jeszcze nic pewnego na sto procent, to realną datą spotkania Amerykanina Deontaya Wildera (32-0, 32 KO) z Kanadyjczykiem Bermane'em Stiverne'em (24-1-1, 21 KO) wydaje się 17 stycznia.

Ich pojedynek, którego stawką będzie pas federacji WBC wagi ciężkiej, miałby odbyć się w MGM Grand w Las Vegas.

"Brązowy Bombardier" pozostaje oficjalnym challengerem od połowy marca, natomiast Stiverne zdobył wakujący po Witaliju Kliczce tytuł dwa miesiące później. Walkę ma pokazać stacja Showtime.

Wygląda więc na to, że obie strony doszły do porozumienia i obędzie się wszystko bez przetargu. A to było ważne, ponieważ Al Haymon, reprezentujący Wildera, nie chciał sytuacji, w której taki przetarg mógłby wygrać konkurujący z nim raper Jay Z ze swoją nową grupą.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy