Reklama

Reklama

Wilder rzuca wyzwanie Joshule: Walcz albo się zamknij

Mistrz WBC w wadze ciężkiej Deontay Wilder (39-0, 38 KO) po raz kolejny jasno dał do zrozumienia, że chce jak najszybciej zmierzyć się w pojedynku unifikacyjnym z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).

Na kanale Premier Boxing Champions na YouTube opublikowano krótkie nagranie, na którym Amerykanin zwraca się bezpośrednio do swojego konkurenta z Anglii.

- Wiesz, że po ciebie idę. Nie powinieneś się martwić o kolejne lata, o rok 2020, tylko o 2018. Twierdzisz, że chcesz tego, co chcą ludzie. No cóż, ludzie tego chcą. Czy chcesz tego ty? A może macie jakieś ukryte zamiary, może coś ukrywacie? - stwierdził "Brązowy Bombardier", który w niedzielę po raz szósty obronił tytuł mistrzowski, nokautując w pierwszej rundzie Bermane'a Stiverne'a (25-3-1, 21 KO).

Reklama

- Albo walcz, albo się zamknij. Twój promotor tyle gada, mówi, że znokautujesz mnie w ciągu trzech rund. Jestem gotowy, żeby cię zdetronizować. Pokonam cię, będę mistrzem wagi ciężkiej. Przyjmujesz wyzwanie? - dodał.

Eddie Hearn, promotor Joshuy, chciałby doprowadzić do walki z Wilderem latem przyszłego roku. Wcześniej Brytyjczyk, mistrz IBF i WBA, stoczy prawdopodobnie jeszcze jeden pojedynek, wstępnie planowany na luty bądź marzec.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL