Reklama

Reklama

Wilder ostro zaatakował Joshuę

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) nie wierzy, że 13 kwietnia przyszłego roku rzeczywiście dojdzie do jego walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). Amerykanin podkreśla, że rusza już naprzód i póki co zapomina o pojedynku z Anglikiem.

- Joshua nie musi się martwić kwietniową walką, bo do niej nie dojdzie. Ci goście po prostu nie chcą walczyć. Mogą już ruszać dalej, zająć się swoimi sprawami. Prędzej czy później Joshua zostanie znokautowany, jeśli nie przeze mnie, to przez kogoś innego. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale niech sobie wyhoduje jaja - stwierdził mistrz WBC w wadze ciężkiej.

- Ja już z Joshuą skończyłem. Wzbudził tylko u wszystkich wstręt. Powinien się wstydzić, że tak postępuje jako mistrz. Żaden mistrz tak się nie zachowuje, nie daje do zrozumienia, że nie jest gotowy. Jak jesteś mistrzem, to nie ma mowy, żeby nie być gotowym, kiedy wszędzie czają się te wygłodniałe młode lwy - dodał.

Reklama

Joshua zmierzy się w kolejnym pojedynku z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Walka odbędzie się 22 września na Wembley.

Wilder ma zmierzyć się w listopadzie z Tysonem Furym (26-0, 19 KO).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje