Reklama

Reklama

Wielka walka Adama Kownackiego? Hitowe doniesienia

Adam Kownacki kontra Dereck Chisora? Coraz więcej wskazuje na to, że ten hitowy z punktu widzenia polskich kibiców pojedynek odbędzie się już latem tego roku!

Od kilku tygodni wiadomo, że Dereck Chisora (32-11, 23 KO) ma wrócić na ring mocnym pojedynkiem. Pogromca Artura Szpilki z lipca 2019 roku w ostatnich walkach schodził z ringu pokonany, ale cały czas konfrontuje się z mocnymi rywalami. Najpierw przegrał z przyszłym mistrzem świata Ołeksandrem Usykiem, a następnie dwa razy musiał uznać wyższość Josepha Parkera.

Adam Kownacki kontra Dereck Chisora? Hitowe wieści

W rozmowie z IFL TV promotor Eddie Hearn zapowiedział, że do starcia Chisory mogłoby dojść w lipcu lub sierpniu. I dodał, że negocjacje z potencjalnym rywalem są bliskie finalizacji.

Reklama

Sporo wskazuje na to, że rywalem 38-latka miałby być Adam Kownacki (20-2, 15 KO), który jeszcze niedawno uchodził za naszą największą nadzieję w wadze ciężkiej. Niestety dwie porażki z Robertem Heleniusem sprawiły, że kariera "Babyface'a" w jednej chwili znalazła się na wielkim zakręcie.

Pojedynek z mocno bijącym Chisorą będzie dla Kownackiego wielce ryzykowny. Z drugiej strony ewentualna wygrana w jednej chwili wywinduje Polaka do szerokiej czołówki królewskiej kategorii wagowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy