Reklama

Reklama

Wciąż jest niepokonany

24-letni Amerykanin Andre Berto został mistrzem świata w wadze półśredniej organizacji WBC. W Memphis pokonał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie walki o wakujący tytuł starszego o pięć lat boksera z Meksyku - Miguela Rodrigueza.

24-letni Amerykanin Andre Berto został  mistrzem świata w wadze półśredniej organizacji WBC. W Memphis  pokonał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie walki o wakujący  tytuł starszego o pięć lat boksera z Meksyku - Miguela Rodrigueza.

Wakat pojawił się po tym, jak ostatni mistrz w tej kategorii wagowej - Amerykanin Floyd Mayweather junior zakończył karierę na początku czerwca.

Berto boksuje zawodowo zaledwie trzy i pół roku, a w tym czasie wygrał już 22 pojedynki, w tym 19 przed czasem. Jest wciąż niepokonany.

W siódmej rundzie walki w Memphis Amerykanin dwukrotnie posłał rywala na deski, zanim sędzia przerwał konfrontację na 47 sekund przed jej zakończeniem.

Rodriguez poniósł w ten sposób trzecią porażkę w zawodowej karierze, w której wygrał 29 pojedynków, w tym 23 przez nokaut.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL