Reklama

Reklama

Ward obronił tytuły WBA i WBC w kat. junior półciężkiej

Amerykański bokser Andre Ward obronił tytuły mistrza świata WBA i superczempiona WBC w wadze junior półciężkiej. W Oakland pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie rodaka Chada Dawsona.

Ward posłał rywala na deski po ciosach lewych sierpowych w trzecim, czwartym i dziesiątym starciu. Po trzecim nokdaunie sędzia Steve Smoger przerwał pojedynek.

Mieszkający w kalifornijskim Oakland 28-letni Ward jest niepokonany na zawodowych ringach. Do tej pory odniósł 26 zwycięstw. Dwa lata starszy Dawson, do niedawna mistrz świata WBC w kat. półciężkiej, ma na koncie 31 wygranych i dwie porażki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy