Reklama

Reklama

Walka Krzysztof Głowacki - BJ Flores odbędzie się w lutym?

​Wszystko wskazuje na to, że w pierwszej obronie mistrzostwa świata wagi junior ciężkiej federacji WBO Krzysztof Głowacki zmierzy się z Amerykaninem BJ-em Floresem. Promotor Polaka Andrzej Wasilewski poinformował o tym na swoim Twitterze.

"Teraz w lutym BJ, a potem Huck czy Usyk" - napisał na swoim profilu na Twitterze prowadzący w USA interesy Krzysztofa Głowackiego Andrzej Wasilewski.

Czołowy polski promotor rzadko udziela się w mediach społecznościowych, ale tym razem postanowił podzielić się z kibicami informacją, której od dłuższego czasu oczekiwało wielu fanów naszego mistrza świata.

Już kilka tygodni temu Interia dowiedziała się, że kolejne walki Głowacki stoczy w Stanach Zjednoczonych. Wszystko zatem wskazuje na to, że to właśnie za oceanem dojdzie do pojedynku Polaka z Floresem.

Reklama

BJ Flores jest obecnie najlepszym amerykańskim pięściarzem wagi junior ciężkiej. Bokser z Arizony, legitymujący się bilansem walk 31-2-1, zdobył sporą popularność jako komentator gal bokserskich w amerykańskiej telewizji.

Flores przegrał swój ostatni pojedynek z Kazachem Bejbutem Szumenowem jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej jednak zanotował passę siedmiu kolejnych zwycięstw.

Jest wielce prawdopodobne, że w kolejnej walce Amerykanin zmierzy się z Głowackim.

Według informacji przekazanej przez Wasilewskiego, w kolejnej walce polski pięściarz może zmierzyć się z Ukraińcem Ołeksandrem Usykiem lub Niemcem Marco Huckiem.

Głowacki 14 sierpnia sprawił ogromną sensację i znokautował w 11. rundzie właśnie Hucka, któremu odebrał pas mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO.

Czytaj także:

Krzysztof Głowacki: Huck mnie prowokował i dostał za swoje - kliknij!

Krzysztof Głowacki: Roy Jones szczeka tak, jak Marco Huck - kliknij!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje