Reklama

Reklama

Ugonoh kontra Demirezen? Na gali Michalczewskiego również Cieślak i Łaszczyk

Już jakiś czas temu informowaliśmy o wieczorze Tiger Fight Night Urban Jungle, który odbędzie się 8 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie. Główną atrakcją będzie występ Izu Ugonoha (18-1, 15 KO), ale poznaliśmy trochę więcej szczegółów gali organizowanej przez Dariusza Michalczewskiego.

Grupa Tiger Promotions przedstawi kibicom - jak na polskie warunki, naprawdę znanych i cenionych pięściarzy, których przecież nie mamy za dużo na naszym podwórku. Poza Izu, między linami zaprezentuje się też na przykład Michał Cieślak (17-0, 11 KO). 

Jego przeciwnikiem będzie cztery lata młodszy Nikola Milacić (19-1, 13 KO). W końcu wróci mało aktywny w ostatnich latach Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO).

- Od paru dobrych tygodni mamy już przeciwnika dla Izu Ugonoha, lecz nie chciałbym jeszcze podawać tego nazwiska. To duży zawodnik, niepokonany i wszystkie walki wygrał przez nokaut - zdradził "Tygrys". 

Reklama

W kuluarach mówi się, że chodzi o Ali Erena Demirezena (10-0, 10 KO), który niedawno pokonał Siergieja Werwejkę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy