Reklama

Reklama

Tyson Fury zgłasza się do walki z Josephem Parkerem

Tyson Fury (25-0, 18 KO) zaproponował, że wskoczy w miejsce swojego kuzyna i już 6 maja zmierzy się w Auckland z mistrzem WBO w wadze ciężkiej Josephem Parkerem (22-0, 18 KO).

Nowozelandczyk miał boksować z Hughie Furym (20-0, 10 KO), ale 22-letni Brytyjczyk doznał kontuzji i musiał zrezygnować ze startu.

- Jak potrzebujesz rywala, to ja nie jestem w tej chwili zbyt zajęty, mogę walczyć w tak krótkim terminie - zwrócił się dzisiaj na Twitterze Tyson do Parkera.

Były czempion wypisywał już w mediach społecznościowych najróżniejsze rzeczy, więc trudno traktować tę ofertę poważnie. Tym bardziej, że sam przyznał niedawno, że nie trenuje.

Pomimo kontuzji młodszego Fury'ego Parker zamierza zgodnie z planem wystąpić 6 maja na gali w Auckland. Nie wiadomo na razie, kto będzie jego rywalem. Jako jednego z kandydatów wymienia się Dominika Breazeale'a (18-1, 16 KO), który w lutym wygrał przed czasem z Izuagbe Ugonohem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama