Reklama

Reklama

Tyson Fury: Zdradzę Martinowi kilka tajników

Tyson Fury (25-0, 18 KO) zapowiedział, że zdradzi Charlesowi Martinowi (23-0-1, 21 KO) kilka tajników, które pomogą Amerykaninowi pokonać Anthony'ego Joshuę (15-0, 15 KO).

Amerykanin, mistrz IBF w wadze ciężkiej, zmierzy się z Anglikiem 9 kwietnia na ringu w Londynie.

Fury wcześniej mówił, że będzie kibicować Joshui, bo walka z niepokonanym rodakiem byłaby olbrzymim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii i przyniosłaby mu pokaźną wypłatę.

Mimo to zasiadający na tronie królewskiej kategorii 27-latek chętnie udzieli kilku wskazówek jego rywalowi.

- Pomogę mu. Jak przyleci do Londynu na kilka tygodni przed walką, pójdę go odwiedzić, udzielę mu paru rad, pokażę kilka akcji. Nie będę z nim jednak sparować, bo być może będę z nim walczyć, kiedy już ponownie pokonam Kliczkę - stwierdził.

Reklama

Fury zwyciężył Władymira Kliczkę (64-4, 53 KO) w listopadzie ubiegłego roku. Daty rewanżu wciąż nie ustalono.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama