Reklama

Reklama

Tyson Fury: W grę wchodzi tylko rewanż z Kliczką

Tyson Fury (25-0, 18 KO) nie rozpoczął nawet jeszcze obozu do rewanżu z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), którego niespodziewanie zrzucił pod koniec listopada z tronu organizacji WBO/WBA/IBF. Termin ich drugiej walki przesuwa się coraz bardziej.

Początkowo mówiło się o kwietniu, potem maju, a teraz najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się być początek czerwca.

"Na chwilę obecną nic nie słyszałem i nie wiem nic nowego. Nie ma daty ani żadnych konkretów. Prawdopodobnie do naszej walki dojdzie w czasie letnim, dlatego też nie rozpocząłem jeszcze treningów. W każdym razie w najbliższym czasie nic się nie szykuje. Nie ma jednak mowy o innych rywalach, w grę wchodzi tylko rewanż z Kliczką" - powiedział Fury.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy