Reklama

Reklama

Tyson Fury: Jedyną szansą Kliczki jest szybki nokaut

Czym bliżej walki, tym Tyson Fury (24-0, 18 KO) przejmuje kontrolę nad jej promocją. Jak zwykle gadatliwy angielski olbrzym przekonuje, że panujący na tronie WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) ma tylko jedną szansę na zwycięstwo - szybki nokaut.

Pretendent jest przekonany, że z każdą kolejną minutą jego szanse na pokonanie wspaniałego Ukraińca będą znacznie wzrastać. Panowie skrzyżują rękawice 28 listopada.

"On wie doskonale, że jego czas dobiega końca. Jedyną szansą dla niego jest szybki nokaut. Tylko jak mnie czymś złapie na początku ma jakiekolwiek szanse na zwycięstwo. To musi być pierwsza runda. Moim zdaniem on już przegrał" - uważa były mistrz Europy.

"Mam do wykonania pewną robotę, za którą dodatkowo mi świetnie zapłacą. Przesparowałem setki rund, ciężko trenowałem i teraz tylko muszę wyjść do ringu, by zrobić swoje. Nie obawiam się Kliczki ani też specjalnie nie mam dla niego zbyt wielkiego respektu. Nie wyjdę do ringu przestraszony jego sławą i nie będę się chował przez pierwszych dziesięć rund. Dla mnie to normalny zawodnik i człowiek, który tak jak inni będzie miał parę rękawic na swoich dłoniach, a do tego stoi mi na drodze do jeszcze większych pieniędzy. Pobiję go więc i zmienię swoje życie" - dodał Fury.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje