Reklama

Reklama

Trener Usyka: Moglibyśmy walczyć z Głowackim nawet jutro

17 września Krzysztof Głowacki stanie do walki w obronie mistrzowskiego pasa federacji WBO. Jego rywalem będzie Ukrainiec Aleksandr Usyk, a jego obóz jest pewny zwycięstwa.

- Nasze przygotowania zawsze wyglądają tak samo. Nie ma znaczenia, czy szykujemy się do walki o mistrzostwo świata, czy do łatwego spacerku. Obóz to obóz - mówił po przylocie do Polski James Ali Bashir, pierwszy trener Aleksandra Usyka (9-0, 9 KO), który 17 września zaatakuje Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej.

Amerykański szkoleniowiec zdradził, że próbuje sprowadzić na sparingi sławnego Antonio Tarvera (31-6-1, 22 KO), trzykrotnego mistrza dywizji półciężkiej, który - podobnie jak Polak, boksuje z odwrotnej pozycji.

Reklama

- Przygotowujemy się na najlepszą wersję Głowackiego. Jego mocną stroną jest na pewno serce i wola walki. On naprawdę wie, jak walczyć. Ale Usyk już teraz jest w tak dobrej formie, że mógłbym walczyć z Głowackim nawet jutro - dodał Bashir.

Dowiedz się więcej na temat: Ołeksandr Usyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje