Reklama

Reklama

Trener Tysona Fury'ego o walce z Władymirem Kliczką: Nokaut prawdopodobny

Peter Fury, wujek i trener Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO), jest zdania, że potyczka kolosa z Manchesteru z Władymirem Kliczką (64-3, 53 KO) może nie potrwać dwunastu rund. - Nokaut jest prawdopodobny, chociaż tak naprawdę nie dbamy o formę rozstrzygnięcia, po prostu chcemy zwycięstwa - powiedział.

Długo wyczekiwany pojedynek na szczycie - dosłownie i w przenośni - wagi ciężkiej odbędzie się 24 października w Dusseldorfie. Peter mocno wierzy w zwycięstwo, ale podkreśla, że walka nie będzie łatwa.

Reklama

- Szanse rozkładają się 50-50, obaj zawodnicy zajdą w miejsca, których dotąd nie widzieli. Władymir obejrzy walki Tysona, przeanalizuje wszystkie detale. Jego forma to jego sprawa. Mnie najbardziej interesuje to, co zrobimy my - stwierdził.

Fury przygotowuje się do starcia z Ukraińcem już od trzech tygodni. Zdążył w tym czasie zrzucić blisko 16 kilogramów, w związku z czym pojawiły się podejrzenia, że będzie chciał ważyć mniej niż zwykle i zaskoczyć Kliczkę szybkością. Wujek jednak dementuje.

- Tyson nie będzie lżejszy niż w poprzednich pojedynkach. Po prostu schodzi do wagi, która najbardziej mu odpowiada - wyjaśnił.

Dowiedz się więcej na temat: boks | Tyson Fury | Kliczko | waga ciężka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje