Reklama

Reklama

Trener Joshuy: Rządy Kliczki się zakończyły

Rob McCracken, szkoleniowiec Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO), docenia to, co osiągnął Władymir Kliczko (64-4, 53 KO), ale podkreśla, że era Ukraińca dobiegła już końca.

- Był najlepszy przez ostatnią dekadę, zaliczył wspaniałe występy. Zdewastował Pulewa, potem pobił Jenningsa, aż w końcu Tyson Fury zaszokował cały świat i zabrał mu pasy. Kliczko może mówić, że miał po prostu zły dzień, ale zobaczymy, czy rzeczywiście jest jeszcze tym, kim był przed pojedynkiem z Tysonem. Wszystko się kiedyś kończy, a jego rządy zakończyły się, kiedy boksował z Furym - mówi brytyjski trener.

Przed zbliżającą się wielkimi krokami superwalką z Kliczką Joshua świetnie spisuje się na treningach i wygląda na to, że znajduje się w szczytowej formie.

Reklama

Dla wielu Anglik jest faworytem z uwagi na młodość, siłę i rosnące z walki na walkę umiejętności. Niektórzy zastanawiają się jednak, jak sobie poradzi z olbrzymią presją i występem na oczach 90 tys. kibiców na stadionie Wembley.

- Moim zadaniem jest, by zachował spokój. Przejdziemy się na środek stadionu i utniemy pogawędkę. Nie ma się co martwić ludźmi, którzy będą 150 metrów nad tobą, bo pewnie i tak nikogo tam nie dojrzysz. Trzeba się skupić wyłącznie na ringu i rywalu w przeciwległym narożniku - stwierdził McCracken.

Hitowa walka, którą trener Ukraińca określił jako zderzenie dwóch bestii, odbędzie się równo za tydzień, 29 kwietnia. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA Super oraz mniej znaczący IBO w kategorii ciężkiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL