Reklama

Reklama

Trener Anthony'ego Joshuy: Wilder to groźny rywal

Szkoleniowiec Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) twierdzi, że potrzeba jeszcze czasu, zanim walka jego zawodnika z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO) zostanie należycie wypromowana i będzie mogła się odbyć.

"W tej chwili mówi się o pojedynku z Parkerem. Od tego z Wilderem wciąż dzieli nas trochę czasu, nadal wymaga on promocji. Dobrze by było doprowadzić do tej walki wtedy, gdy będzie to wielkie międzynarodowe wydarzenie" - mówi Rob McCracken.

"Wilder to dobry zawodnik. Jest silny, dobrze się rozwinął. Na pewno jest niebezpieczny, ale na tym poziomie wszyscy są niebezpieczni" - dodaje.

Ze wspomnianym Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) Joshua być może spotka się w pierwszej połowie przyszłego roku. W razie zwycięstwa jego promotor będzie próbował doprowadzić do potyczki z Wilderem bądź Tysonem Furym (25-0, 18 KO).

"Koncentruję się na Anthonym. Na tym, żeby się rozwijał. Stale czyni postępy, nabiera doświadczeni, gdy więc nadejdzie pora na te walki, będzie więcej niż gotowy" - powiedział McCracken.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy