Reklama

Reklama

Tomasz Babiloński: "Główka" nie ten sam co kiedyś

Tomasz Babiloński, współpromotor Krzysztofa Głowackiego (29-1, 18 KO), nie mógł sobie odmówić wykorzystania okazji do skrytykowania sztabu trenerskiego pięściarza po walce "Główki" z Siergiejem Radczenką.

Były mistrz świata wagi junior ciężkiej co prawda pokonał w Nysie na punkty Siergieja Radczenkę (6-1, 1 KO), ale po drodze zapoznał się sam z deskami.

Nie od dziś wiadomo, że Babiloński i stojący w narożniku pięściarza z Wałcza Fiodor Łapin za sobą nie przepadają.

Po walce Babiloński zaatakował: "'Główka' nie ten sam co kiedyś. Tylko nowa drużyna. Niektórzy nie dopuszczą do zmian, a zawodnik musi się przecież rozwijać. Zmiany trenerów są tylko na plus" - napisał Babiloński na jednym z portali społecznościowych.

Reklama

Dużo spokojniej do wszystkiego podchodzi jednak sam zainteresowany.

"To nie była łatwa walka. Mówiłem o tym tuż po zmianie rywala. Przede mną sporo pracy, ale gwarantuję wszystkim, że zrobię wszystko, aby pas wrócił na moje biodra! Co do liczenia - zagapiłem się, dostałem na czysto. Skończyłem na deskach. Pamiętam jednak wszystko bardzo dobrze, nie było wcale tak źle, jak to wyglądało. Każda walka jest lekcją, z której trzeba czerpać" - stwierdził Głowacki.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama