Reklama

Reklama

Tomasz Adamek wraca na ring! W kwietniu wystąpi w Krakowie

2 kwietnia przyszłego roku odbędzie się kolejna gala Polsat Boxing Night. Już drugi raz pięściarze wystąpią w Krakowie, a gwiazdą wieczoru ma być Tomasz Adamek.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Po niedawnym zwycięstwie w łódzkiej Atlas Arenie nad Przemysławem Saletą, Tomasz Adamek znów wejdzie do ringu. Tym razem wystąpi podczas gali Polsat Boxing Night w Tauron Arenie Kraków, która odbędzie się 2 kwietnia.

Pięściarz z Gilowic prawdopodobnie będzie walczył w pojedynku wieczoru. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

Reklama

Być może okaże się nim Mariusz Wach, który przegrał ostatnio z Aleksandrem Powietkinem. By walczyć z Rosjaninem, krakowianin zrezygnował z pojedynku z Marcinem Rekowskim podczas gali w Łodzi. Wobec Polsatu ma więc dług wdzięczności.

Ewentualnie z Adamkiem mógłby się też zmierzyć właśnie Rekowski, bądź pięściarz z zagranicy. Szczegóły mają być podane wkrótce.

Adamek to stały punkt gal pod szyldem Polsat Boxing Night. Kwietniowa impreza będzie już piątą z cyklu, a trzecią z udziałem pięściarza z Gilowic.

Wcześniej Adamek pokonał Andrzeja Gołotę podczas gali w Łodzi, a ponad rok temu przegrał na punkty z Arturem Szpilką, właśnie w Krakowie.

Informację podali Marian Kmita i Mateusz Borek ze studia Polsatu tuż przed galą KSW 33.

Łukasz Szpyrka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje