Reklama

Reklama

Tomasz Adamek na rzecz hospicjum "Promyczek"

W dniu 1 września w Wiązownie w Zajeździe u Mikulskich o godzinie 18.30 odbędzie się impreza charytatywna na rzecz hospicjum "Promyczek" w Otwocku. W programie jest przewidziana między innymi loteria, w której fantami będą przedmioty należące do Tomasza Adamka.

Będą to; spodenki, szlafrok, rękawice, dwie koszulki a także zdjęcia z autografem Adamka. Na główną nagrodę przeznaczony został bilet na pojedynek Tomasza Adamka z Witalijem Kliczko, który odbędzie się we Wrocławiu 10 września.

- Zawsze chętnie wspieram wszelkie akcje charytatywne, z których dochód jest przeznaczone na szczytny cel. Serdecznie zachęcam do wszystkich do przybycia na imprezę na rzecz "Promyczka"- powiedział Tomasz Adamek, który został na zaproszony na imprezę, podobnie jak legendarny polski pięściarz Jerzy Kulej.

W programie artystycznym imprezy będą m.in. wernisaż malarstwa Krystyny Bochenek i Hanny Lewandowicz, recital pianistki Teatru Wielkiego i Opery Narodowej Małgorzaty Piszek, występ artystów scen warszawskich Joanny Stefańskiej-Matraszek i Roberta Szpręgla, koncert zespołu "Laskowski Band". Konkurs Darczyńców poprowadzi aktor Stanisław Górka, w którym nagrodami będą obrazy znanych polskich artystów. Początek imprezy o godzinie 18.00. Bilet wstępu kosztuje 150 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje