Reklama

Reklama

To koniec! Tyson Fury nie żartował, trener potwierdza

Javan Hill, trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO), wypowiedział się na temat emerytury "Króla Cyganów".

Javan "Sugar" Hill: "Król Cyganów" naprawdę przeszedł na emeryturę

- Tyson Fury stał się artystą nokautu. Zwycięstwo nad Dillianem Whyte'em było wspaniałe. "Król Cyganów" naprawdę przeszedł po nim na emeryturę. Grilluje w ogrodzie, myje samochód, spędza czas z dziećmi, żyje codziennym życiem. Wszedł na szczyt, czapki z głów dla niego - powiedział "Sugar" Hill, którego wujkiem był legendarny trener Emanuel Steward i właśnie jego filozofię trenerską (styl gymu Kronk z Detroit) kontynuuje Javan.

"Sugar" został trenerem debiutującego niedługo na zawodowstwie wicemistrza olimpijskiego w wadze półciężkiej, Ben Whittakera.

Reklama

- Znam Bena od kilku miesięcy, najpierw rozmawiałem z jego ojcem, a potem Ben przyleciał do Ameryki i przypadliśmy sobie do gustu. On ma charyzmę i ambicję. Podobają mu się moje metody treningowe, więc pracujemy już razem. Nie szukam zawodników, sami się do mnie zgłaszają. To dla mnie zaszczyt. Ben i jego ojciec kochają styl gymu Kronk, ulubionym zawodnikiem Bena jest Thomas Hearns - dodał amerykański fachowiec.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy