Reklama

Reklama

To będzie noc Andrzeja Fonfary? Chavez straszy

To może być wielka noc Andrzeja Fonfary (26-3, 15 KO). Problem w tym, że głodny boksu Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) też chce dziś w nocy odnieść wielki triumf, który pozwoli mu myśleć o walce o mistrzostwo świata w drugiej kategorii - super średniej lub półciężkiej.

Na drodze meksykańskiego gwiazdora stoi jednak nasz bokser. Chavez docenia rywala, ale zapowiada pewne zwycięstwo.

- Mogę wrócić na szczyt, dlatego wybrałem takiego przeciwnika jak Fonfara. Lubię wyzwania. Jestem gotowy go pobić - zapewnił 29-letni syn legendy boksu.

- To będzie świetny pojedynek dla kibiców. Wygram go dla wszystkich meksykańskich kibiców. Ludzie chcą wspaniałej walki, a ja potrzebuję nokautu lub przekonującego zwycięstwa - dodał Chavez.

Co na to Fonfara?

- Wierzę, że stać mnie na zwycięstwo przed czasem, ale nie będę się nastawiać na nokaut - powiedział Polak.

Reklama

Transmisję z gali w kalifornijskim Carson przeprowadzą dziś w nocy stacje TVP 1 i TVP Sport. Początek o godzinie 2:45.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy