Reklama

Reklama

"Szukamy rywala dla Zimnocha"

Po ogłoszeniu decyzji sztabu szkoleniowego Artura Szpilki (13-0, 10 KO) o wycofaniu pięściarza z Wieliczki z walki z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1, 10 KO), rozczarowania nie krył promotor zawodnika z Białegostoku Tomasz Babiloński.

- Bardzo żałuję, że walka została odwołana. Nie chcę aby przygotowania Krzyśka poszły na marne, dlatego zrobimy wszystko, aby wystąpił na gali 23 lutego. W tej chwili odwołaliśmy sparingpartnerów mańkutów (mieli pomagać w przygotowaniach do walki ze Szpilką - przyp. red.) i poszukujemy zastępczego rywala. Złożyliśmy już oferty innym polskim zawodnikom wagi ciężkiej, a jeżeli żadna z nich nie zostanie przyjęta, trzeba będzie sprowadzić zawodnika zagranicznego, co nie jest proste biorąc pod uwagę koncepcję polskiej gali - stwierdził rozczarowany promotor Zimnocha.

Reklama

- O ewentualnym nowym terminie walki Krzyśka ze Szpilką oraz o tym, czy ten pojedynek w ogóle dojdzie do skutku, będziemy mogli porozmawiać po 23 lutego. Teraz koncentrujemy się na znalezieniu zastępstwa i przygotowaniu do walki w Gdańsku - dodał Babiloński.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | Krzysztof Zimnoch | Tomasz Babiloński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje