Reklama

Reklama

Szpilka: Zobaczymy, czy Wach spełni buńczuczne zapowiedzi

Artur Szpilka ze spokojem przyjmuje deklaracje Mariusza Wacha, który przekonuje, że 10 listopada na gali KnockOut Boxing Night #5 w Gliwicach zafunduje mu szybki nokaut.

Artur Szpilka ze spokojem przyjmuje deklaracje Mariusza Wacha, który przekonuje, że 10 listopada na gali KnockOut Boxing Night #5 w Gliwicach zafunduje mu szybki nokaut.

Wach kilka dni temu oświadczył za pośrednictwem mediów społecznościowych, że pokona "Szpilę" szybciej niż Adam Kownacki, który na wygraną z zawodnikiem z Wieliczki potrzebował niespełna czterech rund.

Były pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej nie wierzy jednak w przesadnie ofensywną taktykę dwumetrowego rywala. 

- Jeśli Wach ruszy do przodu, to spotka się ze szczelną gardą i naprawdę mocnymi ciosami w odpowiedzi. Czekam, czy on spełni te buńczuczne zapowiedzi 10 listopada - komentuje Szpilka, który do zbliżającej się konfrontacji szykuje się, sparując równie rosłymi co Wach Aleksandrem Ustinowem i Robertem Heleniusem.

- Czuję się naprawdę dobrze, sparingi przebiegają świetnie, nie dokuczają mi żadne kontuzje, to będzie stary dobry Szpila! - przekonuje pięściarz Sferis KnockOut Promotions.

Na gali w Gliwicach oprócz Szpilki i Wacha wystąpią także m.in. mistrzyni WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska, notowany w czołówce światowych rankingów kategorii średniej Maciej Sulęcki oraz niepokonani Paweł Stępień i Przemysław Zyśk. 

Reklama

Bezpośrednią transmisję telewizyjną z imprezy przeprowadzą TVP Sport i TVP 1. Bilety na wydarzenie dostępne są na ebilet.pl i kupbilet.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy