Reklama

Reklama

Szpilka kontra Mollo: Polak potwierdza negocjacje

W piątek poinformowaliśmy, że Mike Mollo może być najbliższym rywalem Artura Szpilki. Na swoim profilu na Facebooku "Szpila" potwierdził, że jego obóz prowadzi negocjacje z amerykańskim pięściarzem.

- Już w lutym będą kolejne emocje, zapraszam wszystkich. Mam nadzieję, że negocjacje pójdą dobrze i spotkam się z Mollo w ringu - napisał Szpilka.

Wcześniej informacje o rozmowach z obozem polskiego pięściarza zdradził Mollo. - Zadzwonili niedawno do mnie w sprawie ewentualnej walki w styczniu lub w lutym. Andrzej Fonfara ma mieć wtedy organizowaną kolejną galę i chcą aby Szpilka zawalczył w ich undercardzie. Zapytali mnie, czy byłbym chętny się z nim zmierzyć. Odpowiedziałem: "Tak, oczywiście". Nie otrzymałem jednak jeszcze z obozu Szpilki żadnego kontraktu - przyznał w rozmowie z BoxingBet.pl.

Reklama

Mollo ma pseudonim "merciless", co oznacza, że nie ma dla swoich rywali litości w ringu. Przekonali się o tym m.in. były rywal Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Mariusza Wacha - Kevin McBride,  twardy jak skała, chociaż przegrywający seryjnie Zack Page i "Polski Wojownik" Art Binkowski.

32-letni Amerykanin na zawodowym ringu stoczył 24 walki, z których 20 wygrał (12 przed czasem), trzy przegrał i jedną zremisował. Natomiast 23-letni Szpilka wygrał wszystkich 12 pojedynków, w tym dziewięć przez nokaut.

W pamięci kibiców pozostanie walka Mollo z Gołotą. W styczniu 2008 roku "Endrju" wygrał z Amerykaninem na punkty, ale zwycięstwo okupił poważną kontuzją oka. Polak niedowidział na jedno oko. Jeszcze gorzej czuł się po walce Mollo. Po pojedynku wymiotował i uskarżał się na bóle głowy. Noc po walce spędził w szpitalu na obserwacji.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy