Reklama

Reklama

Szpilka kontra Chisora 20 lipca w Londynie?

Coraz więcej mówi się o możliwej walce Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO), do której miałoby dojść 20 lipca w Londynie. Nie znamy jeszcze żadnych konkretów, ale jedna z ostatnich wypowiedzi jednego z najbardziej wpływowych promotorów, Eddiego Hearna, zdaje się potwierdzać nieoficjalne doniesienia z Polski.

- Chisora stanie do walki, w której szanse rozkładają się po równo. 20 lipca na gali Whyte - Rivas - powiedział Hearn.

Przypomnijmy, że po ciężkim nokaucie, jaki zafundował Chisorze Dillian Whyte w grudniu zeszłego roku, pochodzący z Zimbabwe Brytyjczyk powrócił w kwietniu zwycięstwem nad Senadem Gashim. Szpilka z kolei od czasu listopadowej wygranej z Mariuszem Wachem jeszcze nie walczył, ale związał się z trenerem Romanem Anuczinem i jest z tej współpracy bardzo zadowolony. Nie zmienia to faktu, że walka z Chisorą byłaby dużym wyzwaniem i prawdziwym testem duetu Szpilka-Anuczin.

Reklama

Co ciekawe, Artur spotkał się z Chisorą poza ringiem już kilka razy, wystąpili nawet razem w jednej ze scen filmu "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego.

"Spotkały się dwa duże chłopy, pięściarze, którzy do najpokorniejszych i najgrzeczniejszych nie należą. Wystarczyła iskra, byśmy poszli na całość, pod koniec każdy z nas nawet wyłapał kilka strzałów, jednak skończyło się na śmiechu" - mówił "Szpila" po zakończeniu zdjęć w rozmowie z TVP Sport.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | Dereck Chisora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje